AKYAKA DALIŞ MERKEZİ

MERHABA, ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ


Dalış ve günlük turlarımızda birlikte olabilmek dileğimizle….
Dalış Teknemiz HAMAK her sabah saat 10.00'da hareket eder, cennet koylarda dalış, şnorkel ve yüzme keyfinden sonra saat 18.00'da Akyaka limanına dönülür. Öğle yemeği olarak açık büfe sandviç ikramımız vardır. Tüm soğuk-sıcak içecekler de sunulmaktadır. Tüm misafirlerimiz sigortalıdır.

• Dalış yapmayacak misafirlerimiz de bize katılabilir ve beraberce keyifli bir günlük tur ve ücretsiz şnorkel deneyimi yaşayabilirler.

Tanıtım - Deneme Dalışı: İlk defa dalış yapacak adaylara yeterli bir teorik bilgilendirme sonrası en çok 5 metreye kadar yetkili ve deneyimli personel eşliğinde birebir olarak yaptırılan 20-25 dk.lık eğlence ve deneyim dalışıdır. Bu deneyim sonrası adaylara CMAS 1 yıldız kurs önerilir, adaylara hatıra katılım sertifikası hediye edilir ve adayların 20 adet foto ve 1 dk.lık videoları çekilerek almalarına olanak sağlanır.

*Sertifikalı Dalışları: Sahip olduğu sistemin sertifika seviyesine göre misafirlere belli dalış noktalarında kıyı, reef, gece, akıntı, bölgesel tanıma dalışı gibi dalışlar yaptırılır ve dalış kayıt defterlerine işlenir.

*Dalış Kursları (Eğitimleri): 1 yıdız dalıcı kursu: En az 3 gün içerisinde teorik derslerin yanı sıra sığsu ve açık deniz becerilerini kapsayan 5 dalış sonrası adaylara 1 yıldız sertifikaları verilir. Derinlik limiti 18m.dir. Kurs kitabı, dalış kayıt defteri dahildir. Ayrıca 2 ve 3 yıldız dalıcı, Uzmanlık, Rehber ve Eğitmen dalıcı Eğitimlerimiz için detay alabilirsiniz.

• Dalış merkezimiz tüm yıl açık olup dalış toplulukları ve guruplara özel paket programlar sunmaktadır.

DALIŞ AKTİVİTE HİZMETLERİ AÇIKLAMASIİlk defa dalış yapacak adaylara yeterli bir teorik bilgilendirme sonrası en çok 5 metreye kadar eğitmen, rehber yada tanıtım dalışı uzmanı eşliğinde birebir olarak yaptırılan 20-25 dk.lık eğlence ve deneyim dalışıdır.Bu deneyim sonrası adaylara 1 yıldız kurs önerilir, adaylara kendi dalış merkezimizce hazırlanan hatıra katılım sertifikası hediye edilir ve adayların sualtı foto – videoları çekilerek satın almalarına olanak sağlanır.

Enaz 20 adet foto ve 1 dk.lık videoları DVD ye kaydedilerek adaylara verilir.


En az 3 gün içerisinde teorik derslerin yanı sıra sığsu ve açık deniz becerilerini kapsayan 5 dalış sonrası adaylara 1 yıldız sertifikaları verilir. Derinlik limiti 18m.dir. Kurs kitabı ve dalış kayıt defteri dahildir.

En az 2 gün içerisinde adaylar derin, navigasyon ve gece dalışlarını, ayrıca seçecekleri 2 ileri dalış türünü tamamlayarak sertifikalarını alırlar. Kurs kitabı ve dalış kayıt defteri dahildir.


2 yıldız dalıcı sertifikasına sahip olan adaylara gece, derin ,batık, sualtı foto, yön bulma ve arama-çıkartma gibi toplam 18 seçmeli dalış türü önerilir. Seçecekleri her bir tür için 5 adet dalış ve teorik eğitim sonrası ilgili dalış türünün uzman dalıcı sertifikası ve kitabı verilir, dalış kayıt defteri dahildir.


Lider dalıcı seviyesidir. Enaz 3 gün içerisinde 5 dalışta 10 adet beceri eğitimini bitirerek adaylar sertifikalarını alırlar. Kurs kitabı ve dalış kayıt defteri dahildir.


Adaylar 9 gün içerisinde TSSF standartlarına göre teorik ve pratik olarak eğitilerek formasyon sahibi olurlar ve sınav hakkı kazanırlar. Sınavda başarılı olan adaylar eğitmenlik hakkı kazanırlar.

Adaylar 9 gün içerisinde TSSF standartlarına göre teorik ve pratik olarak eğitilerek formasyon sahibi olurlar ve sınav hakkı kazanırlar. Sınavda başarılı olan adaylar eğitmenlik hakkı kazanırlar

Adaylar 7 gün içerisinde TSSF standartlarına göre teorik ve pratik olarak eğitilerek formasyon sahibi olurlar ve sınav hakkı kazanırlar. Sınavda başarılı olan adaylar rehber dalıcı olma hakkı kazanırlar.

Sahip olduğu sistemin sertifika seviyesine göre misafirlere belli dalış noktalarında kıyı,reef,gece,akıntı,bölgesel tanıma dalışı gibi gün içinde 2 dalış yaptırılır ve dalış kayıt defterlerine işlenir.

Sahip olduğu sistemin sertifika seviyesine göre misafirlere belli dalış noktalarında kıyı, reef, gece, akıntı ve bölgesel tanıma dalışı gibi 10 veya 20 paket dalışı yaptırılır ve dalış kayıt defterlerine işlenir.

1 Gece dalışını kapsar ve dalış kayıt defterlerine işlenir.

2 gün içerisinde toplam 4 şnorkel eğitimini içerir,adaylara katılım sertifikası verilir.

Dalış yapmayacak misafirlerimiz de bu tura katılabilirler.Tüm turlara öğle yemeği ve sigorta dahildir.

"Dinlendirici ve Huzur Verici Bir Tatil Öneriyoruz"

  •      
  • Sosyal Medya Üzerinden
    Captain's Travels'ı
    Takip Edebilirsiniz