CAPTAIN'S TRAVELS

20 yıllık turizm tecrübem ve bilgi birikimlerim ile 2003 yılında kurduğum Captain's Travels (Kaptan Seyahat Turizm ve Ticaret Ltd. Şti), 14 yıldır Gökova Körfezi'nde yat turizm hizmeti veren bir firmadır. Kurulduğu günden itibaren misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı hedef edinerek hızla büyüyen Captain's Travels yurtiçinde ve yurtdışında seçkin yat turizm firmaları arasında, prestijli ve ayrıcalıklı olarak yerini almıştır. Hayallerinizdeki tatilin ve eşsiz Mavi Yolculuk Turu'nun tadını çıkarmak için bizi tercih eden ve bizim bu günlere gelmemizde katkısı olan tüm konuklarımıza teşekkür ederim.

Y.Abdullah Yalçın
İşletme Sahibi - Kaptan

T.C. Turizm Bakanlığı Turizm Belgesi ve Tursab İşletme Belgeleri'ne sahip Captain's Travels seyahat acentesi (Kaptan Seyahat Turizm ve Ticaret Ltd. Şti) olarak profesyonel rehberlerimizin eşliğinde Akyaka Limanı'nda hizmet veriyoruz. Mavi Yolculuk için sizi havalimanında karşılayabilir ve tüm konforuyla ister konaklayacağınız tesise, isterseniz Captain I teknemize transferlerinizi sağlıyoruz. Anılarınızda asla silinmeyecek olan Mavi Yolculuk için arzuladığınız rotayı beraber planlıyor, gereken ihtiyaçlarınızı tedarik ediyor, rahat ve huzurlu bir Mavi Yolculuk için hazırlıklarınıza yardımcı oluyoruz.

Black Rose, Captain II ve Yunus I isimli teknelerimiz ile görkemli yeşillikler içerisinde, güneşin ve mehtabın ışıltıları rehberliğinde, akvaryum güzelliğine sahip özel koyları, gökyüzünün ve denizin maviliğinin bütünleştiği Gökova Körfezi sularında, Mavi Yolculuk, Günlük Tekne Turları, Azmak Tekne Turları, Özel Tekne Turları, Özel Dalış Turları, Özel Balık Turları ve Özel Mehtap Turları değişik rotalarda bölgenin nefis güzelliğini ve büyüleyici tarihini paylaşarak sizlere unutamayacağınız hatıralara sahip olacağınız profesyonel hizmet anlayışımız ve iş disiplinimizle, güler yüzlü, yardımsever ve nazik kaliteli personelimizle Tekne Turları, Kara Turları ve değişik aktiviteler ile hizmet veriyoruz.

Dalyan Turu, Marmaris Turu, Akbük Turu'nda sunduğumuz değişik rotalar ile sizlere doğal zenginlik içerisinde yeni yaşam alanları tanımanıza yardımcı oluyoruz. Kaliteli hizmet, profesyonel personel ve iş disiplinimizle Kara Turları hizmeti veriyoruz.

TEKNELERİMİZ

BLACK ROSE

"24 Saat Tur Teknemiz"

CAPTAIN II

"Gezi Tur Teknemiz"

YUNUS I

"Gezi Tur Teknemiz"

SERVİSLERİMİZ

VIP TRANSFER HİZMETİ
  • Dalaman - Akyaka - Dalaman

  • Bodrum - Akyaka - Bodrum

  • İzmİr - Akyaka - İzmİr

İstenilen saatte ve arzulanan konforda, Havalimanı Transfer hizmetini siz değerli misafirlerimize sağlamaktayız.

APART OTEL REZERVASYONLARI

Akyaka'da sizlere sakin ve huzulu bir ortamda dinlenmenizi sağlayacak, planladığınız tatilinizde rehberiniz olmaya ve kaliteli hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Yüksek standartlarda, hizmet tecrübemiz güvencesiyle, uygun maliyetlerle sizlere kaliteyi sunuyoruz.

RENT A CAR

Akyaka'da kiralık araç filomuz ile farklı ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun alternatifler sunuyoruz. Yapmayı düşündüğünüz gezilerinizde rehber olarak güzergahınıza yardımcı oluyoruz. Telefon veya internet üzerinde rezervasyon kolaylığı sağlıyoruz.

"Dinlendirici ve Huzur Verici Bir Tatil Öneriyoruz"

  •      
  • Sosyal Medya Üzerinden
    Captain's Travels'ı
    Takip Edebilirsiniz