TURLARIMIZ

DENİZ TURLARI
Gökova Körfezi'nde yaptığımız Mavi Yolculuk Turlarımız, 3, 5 ve 7 günlük seçeneklerini sunmaktadır. Tavsiye edilen Mavi Yolculuk Turu 7 günlük planlanan turdur. Rotamız Akyaka Limanı'ndan başlamaktadır. Mavi Yolculuk için seçilecek rota siz misafirlerimizin istediğine göre planlanır ve uygulanır. Captain's Travels olarak bilgilerimizi ve deneyimlerimizi sunarak arzuladığınız ve istediğiniz Mavi Yolculuk rotanıza destek veririz.

Günlük Tekne Turları'mızın Rotası:
Saat 10.30 Akyaka Limanı'ndan Kalkış
Ziraatçılar Koyu
Su Altı Mağraları (Tavşan Adası)
Lacivert Koy
Sedir Adası (Kleopatra Plajı)
Fenerli Koy
Saat 18.30 Akyaka Limanına Dönüş

Dinlenmek ve yüzmek için girilen koylarda diğer gezi tekneleri ile karşılaşılmaz. Koylarda kalabalık sorunu yaşanmaz. İçeceğinizi yudumlayabilir, güncel pop müzik dinleyebilir ve üst terasta güneşlenebilirsiniz.

UYARI!!: T.C Kültür Bakanlığı Tarafından Alınan Sedir Adasına Giriş Ücreti Misafirlerimizin Kendilerine Aittir. Günlük Tur Ücretine Dahil Değildir.

2 Adet 10 Kişi Kapasiteli Azmak Tur Teknesi
Size Özel Azmak Turu
Sabah Saat 8.00 den Akşam Saat 19.00'a
Kadar İstenilen Her Saat Hizmet Verilir.
Azmak Tur Süresi 45 Dakikadır.KARA TURLARI
Sabah Saat 10.00 Akyaka'dan Kalkış
Çınar Plajı (Denize Girilecek Sahil)
Turnalı (Börek ve Gözleme Yenilen Sahil)
Akbük Koyu (Serbest Zaman Plaj ve Yemek)
Akşam Saat 18.00 Akyaka'ya Dönüş

45 kişilik klimalı otobüslerimiz ile rehber eşliğinde tur hizmeti vermekteyiz.

-Saat 8.30 Akyaka'dan Kalkış
-Köyceğiz: Köyceğiz Limanında Mola. 25 Kişilik Tekneler ile Köyceğiz Gölü'ne Açılış.
-Sultaniye Kaplıcaları: Sultaniye Kaplıcaları'na Giriş ve Çamur Banyosu.
Dalyan Kanal Geçişi
(Dalyan, Kral Kaya Mezarları ve Tarihi
Eserlerin Resim Çekimi - Caretta Caretta Kaplumbağa'ların Seyri)
İztuzu Plajı ve Caretta Caretta Kaplumbağa Plajı
Dönüşte Açık Büfe Öğlen Yemeği
Dalyan İlçesi Şehir Turu
Köyceğiz Limanına Dönüş
Saat 20.00 Akyaka'ya Dönüş
Dinlenmek ve yüzmek için girilen koylarda diğer gezi tekneleri ile karşılaşılmaz. Koylarda kalabalık sorunu yaşanmaz. İçeceğinizi yudumlayabilir, güncel pop müzik dinleyebilir, üst terasta güneşlenebilirsiniz.

2 Adet 10 Kişi Kapasiteli Azmak Tur Teknesi
Size Özel Azmak Turu
Sabah Saat 8.00 den Akşam Saat 19.00'a
Kadar İstenilen Her Saat Hizmet Verilir.
Azmak Tur Süresi 45 Dakikadır.ÖZEL TURLAR
Captain's Travels Özel Tekne Turlarımız, sizin arzuladığınız geziye ve rotaya cevap vermek için planlanır. Teknelerimizde arzu ederseniz kokteyl ve yemekli davet verebilirsiniz.
Özel Yemek Turları:
Captain's Travels teknelerimiz ile Gökova Körfezi'nin mavilikleri üzerinde süzülürken doğum gününüzü, evlilik yıldönümünüzü ya da sizin için önemli her hangi bir günü kutlarken bu yeryüzündeki cennet içinde kendinizi özel hissedebilirsiniz.
Özel Mehtap Turları:
Özel olmasını istediğiniz Mehtap Turu için Captain's Travels teknelerimizden istediğinizi seçebilir, kendi arzuladığınız yiyecek ve içeceğinizi getirebilir ve size özel bir organizasyon yaratabilirsiniz.

Dalış aktiveteleri, uzman dalış hocalarımız eşliğinde yapılır. İlk dalış yapacak misafirlerimize eğitim verilir ve Yıldızlı brove sahiplerine serbest dalışlar düzenlenir. Dalış Turları'mız boyunca dalabileceğimiz 30'dan fazla dalış noktamız vardır. Günün dalış programını hava/deniz koşullarına ve dalıcı seviyelerine uygun olarak dalış noktalarını birlikte belirleriz. Dalış sürelerimiz hava kullanımı ve derinliğe bağlı olarak 55 - 60 dakikaya kadar uzayabilir.

Captain's Travels balıkçı teknemiz 11 metre boyundadır. Çok rahat hareket edilebilmesi ve zevkli bir balık turu için teknemizin kapasitesi 5 kişiliktir. Tekne kaptanımız, sizin için olta ve yemlerinizi tedarik eder ve kullanımınıza hazır hale getirir. Sabahın erken saatlerinde Akyaka Limanı'ndan başlayan balık turumuz saat 12.00'ye kadar sürer.
"Dinlendirici ve Huzur Verici Bir Tatil Öneriyoruz"

  •      
  • Sosyal Medya Üzerinden
    Captain's Travels'ı
    Takip Edebilirsiniz